Teknoloji

MGS3 Remake ve yeni Castlevania oyunu E3 2023’te duyurulacak

 
Aksi bir durum olmadıkça her yıl düzenlenen oyun fuarı E3 bu yıl fiziki olarak gerçekleştirilecek. Geçmişte Sony, Microsoft ve Nintendo bu fiziksel etkinliğe katılmayacağını açıklamıştı. Geçtiğimiz gün Nintendo bunu resmi bir dille doğrulamış ve bu etkinlikte yer almayacağını duyurmuştu.
 
Pek çok şirketin yer almayacağı bu etkinlikte çeşitli söylentiler ortaya çıktı. Bu söylentiler arasında Konami, MGS3 Remake (remake) ve yeni Castlevania oyununu duyuracak.
 
Konami, bu söylentiler için herhangi bir açıklama yapmadı.
 
 
 
Konami, 13-16 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan bu yılki E3 etkinliğine damgasını vurmak istiyor. Pek çok söylentinin olduğu süreçte Konami’nin MGS3 Remake üzerinde çalıştığı ve yeni bir Castlevania oyunu geliştirildiği aktarılıyor. Bu söylentiler doğrulanmamış olsa da Konami bu söylentileri yalanlamadı.
 
Metal Gear Solid 3 remake söylentileri ilk olarak yıllar önce ortaya çıktı. Geçen yıl bu söylentileri bir nebze de olsa doğrulayan bir fragman yayınlandı ve bu fragman kısa sürede silindi.
 
2023 yılına geldiğimizde geçtiğimiz hafta 2013 yılında çıkış yapan Metal Gear Rising: Revengeance’ın seslendirme sanatçısı, yakında yeni duyuruların yapılacağını iddia etmişti. Öte yandan Castlevania için şu an için bir detay yok.

ilic-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu