Haber

Başkan Arslan, Güre’deki çalışmaları inceledi “Güre’nin ihmalini gideriyoruz”

Edremit Belediyesi’nin Güre Mahallesi’ndeki çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan da çalışmaları yerinde inceledi. Güre’nin yıllardır ihmalini gidermek için çalıştıklarını söyledi.

Edremit Belediyesi’nin çağdaş ve çağdaş bir kent yaratmak için yürüttüğü çalışmalar ilçe genelinde devam ediyor. Güre Köy Meydanı’na geçen yıl yenilenen köy meydanı düzenlemesinin ardından yeni Atatürk büstünün yerleştirilmesi için hazırlıklar yapılıyor. Kaynarca Caddesi’ndeki yeni yeşil alan düzenlemeleri Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Pir Sultan Abdal Caddesi ve Ethem Ağa Caddesi’ndeki yollar yeniden düzenlendi.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan da çalışmaları yerinde inceleyerek gruplardan bilgi aldı. Vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını, görüşlerini ve önerilerini dinledi.

Güre Mahallesi’ndeki ihmali gidermek için çalıştıklarını belirten Başkan Arslan, “Güre köy meydanımızı yeniden düzenledik. Meydanımızı Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün büstü ile taçlandıracağız. Şehrimizin her yerinde olduğu gibi Güre Mahallemizde de yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Güre Mahallemizi yollarından parklarına, tüm yeşil alanlarına kadar güzelleştireceğiz.”

Güre’nin ardından Çamlıbel Mahallesi’ne giden Başkan Arslan, Muhtar Mustafa Çambel ile birlikte yapılacak çalışmaları yerinde inceledi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu